Kurczowe bóle brzucha

witam od 4 lat boli mnie brzuch w lewym boku. Jest mi nie dobrze.mam kurczowe bole brzucha i ciągłe odbijania. Gazy,wzdęcia. jestem osłabiona i nie mam chęci do życia. w badaniu na krew utajona jest krew,w moczu bakterie i krew. Lekarz stwierdził zespol jelita drazliwego ale zadne leki nie dzialaja. Czy to moze byc kandydoza?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wymagają dokładniejszej diagnostyki: 1. Krew w kale wymaga konsultacji gastrologicznej i wykonania badania endoskopowego - kolonoskopii. 2. Bakterie w moczu być może wymagają antybiotykoterapii. 3. Krew w moczu wymaga diagnostyki pod kątem kamicy dróg moczowych lub chorób nerek/dróg moczowych. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.