Kurs spadochronowy u osoby z wrodzoną niedomykalnością zastawki mitralnej

Witam, mam pytanie z dziedziny kardiologii. Chciałam zapisać się na kurs spadochronowy jednak mam wrodzoną niedomykalność zastawki mitralnej 2 stopnia i nie wiem czy nie pogorszy to mojego stanu. Mam 23 lata i bez przeszkód uprawiam sporty. Z reguły mam niedociśnienie 100/60. Nie mam innych chorób towarzyszących. Zależy mi na opinii lekarza, który miał już kontakt z uprawianiem sportów ekstremalnych przez podobne do mnie osoby. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Piotr Pilarski

Nie powinno to mieć wpływu jednak sugeruje Pani wizytę u lekarza sportowego aby potwierdził to badaniem lekarskim.

Pozdrawiam.