Leczenie miażdżycy metodą chelatacji po zabiegu kardiowersji i wstawieniu stentów

Dzień Dobry, jestem po zabiegu kardiowersji elektr.i wstawieniu stentów. Słyszałem o leczeniu miażdżycy metodą chelatacji. Czy ta metoda jest bezpieczna i jakie są koszty tego leczenia miażdżycy? Pozdrawiam Wojciech S.
Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma żadnych wiarygodnych badań potwierdzających skuteczność metod chelatacji.