Leczenie nerwicy natręctw i uczucie obaw w domu

Witam, mam nerwicę natręctw chodzę na terapie.. ii biorę tabletki Faxolet , jest mała poprawa ale... mam natręctwa np chce mi się liczyć albo jak czegoś nie zrobie coś się stanie bardzo mi to przeszkadza.. Chciałabym jakąś poradę co mam zrobic terapia chodze , ale teraz poszłam do pracy w pracy jest lepiej natomiast w domu mam objawy .. albo mi się chce powatarzac słowo.. Pomożcie co mam zrobić co mi radzicie napiszcie mi jakiś sposób itp..

Witam,
bardzo dobrze Pani postępuje lecząc się oraz uczęszczając na psychoterapię, mam wrażenie, ze już widać pierwsze efekty, poprawę jak jest Pani pisze, choćby w pracy. Na resztę trzeba zapewne nieco poczekać, nieco jeszcze pracy w to włożyć, ale idzie Pani w dobrym kierunku, choć zdaję sobie sprawę, ze jest to trudna walka, niestety. Zachęcam do wytrwałości w tych bardzo dobrych działaniach! Życzę powodzenia. Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Skoro jest Pani w terapii, to najlepiej jeśli porozmawia Pani z własnym psychoterapeutą, który zna Panią osobiście.