Leczenie skóry nadreaktywnej

Pani Doktor, przeczytałam Pani wypowiedzi na temat skóry nadreaktywnej. Mam ogromny problem ponieważ moja twarz reaguje w najmniej spodziewanych sytuacjach. Próbowałam już setki kosmetyków. Nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić. Zrobiłam wszystkie badania - tarczyca, wczesna menopauza, serce, ciśnienie, guz nadnerczy - mam 38 lat i wszyscy twierdzą, że widocznie taka moja uroda a ja już mam dość. Mieszkam w Krakowie,niby powinnam znaleźć kogoś...Bardzo proszę o pomoc i wskazówki co mam zrobić

Witam Panią,

Mam prośbę o więcej informacji:
- czy skóra jest czerwona na polikach czy na całej powierzchni twarzy ?
- jeśli jest rumień , to czy występuje trwale czy spontanicznie
- jakich produktów pielęgnacyjnych ( mleczka, toniki, Peelingi, kremy) Pani używa
- od jak długiego czasu występuje nadwrażliwość skóry
- czy przeprowadzała Pani testy alergiczne i na nietolerancję pokarmową
- jakie zabiegi kosmetyczne/ medyczne były wykonywane u Pani w ostatnich 6 miesiącach
Jeśli jest możliwość to poproszę o przesłanie zdjęcia twarzy .
instytutadamowicz@op.pl

Pozdrawiam serdecznie
Anna Adamowicz
www.instytutadamowicz.pl