Lekki ból piersi i kłucie pod łopatką

Witam.. Od kilku dni czuje lekki bol prawej piersi nie wyczulam tam zadnego guza choc ciezko stwierdzic dokladnie.. Dodam takze ze moje piersi sa naprawde duze i strasznie ciaza... Mam 2 dzieci i nawet wopczas ciazy nie odczowalam takiego typu bolu... Teraz czuje takie klocie pod prawa lopatka. Obawiam sie najgorszego... Wizyte u ginekologa mam dopiero za miesiac.

Renata GrzechociĹska

Na razie proponuję się nie denerwować i nie nastawiać na najgorsze. Proponuję wykonać USG piersi jeśli jest to dla Pani bardzo uciążliwe postarać się przyspieszyć wizytę.