Lekki ból podczas pettingu a przerwanie błony dziewiczej

Witam, mam 15 lat. Dość szybko się rozwinęłam, jeśli to ma coś do rzeczy. Dziś z partnerem postanowiliśmy się "popieścić". Gdy się tak pieściliśmy, położyłam się, a on lekko "go wepchnął" czułam taki mały ból, lecz nie krwawiłam. Po powrocie do domu, usiadłam w łazience i rozszerzyłam moje wargi do lusterka aby zobaczyć błonę dziewiczą. Widzę tylko coś białego, ale to nie jest śluz, czy to jest moja błona dziewicza ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż to co Pani widzi jest pozostałością po błonie dziewiczej. Podczas kontaktu seksualnego mogło dojść do defloracji czyli uszkodzenia błony. W trakcie tego procesu zwykle pojawia się niewielkie krwawienie lecz nie jest to twarda reguła. Prawdopodobnie w Pani przypadku jedynym objawem defloracji był wspomniany lekki ból.

Witam.
Błona, w zależności od swej struktury, mogła zostać naderwana lub przebita. Nie każda kobieta krwawi podczas defloracji, nie każda nawet odczuwa ból, zatem sytuację najlepiej wyjaśni lekarz zakładając wziernik i oceniając stan narządów intymnych.
Pozdrawiam