Mam poważny problem

Bardzo często jestem smutna,właśnie skończyłam LO, rzadko wychodzę z domu, często siedzę sama w domu próbuję zabić czas lub po prostu rozmyślam o swoim życiu. Trudno mi się dogadać z innymi. Obawiam się braku akceptacji, niedawno miałam poważny problem z odchudzaniem. Jestem bardzo ambitna, zdarza się, że jeżeli coś mi się nie uda czuję się niepotrzebna. Często myślę, że życie jest bezsensu. Cały czas jestem zdenerwowana, boję się czegoś. Jak to zmienić?

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jan Karol Cichecki

Witam,
takie samopoczucie musi mieć jakąś przyczynę. Bez jej poznania trudno mi doradzać rozwiązania. Proponuję, by udała się Pani do najbliższej poradni zdrowia psychicznego w celu skonsultowania się z psychologiem bądź terapeutą.

Pozdrawiam serdecznie