Masywna tylna szerokopodstawna centralna przepuklina jądra miażdżystego
TK kręgosłupa lędźwiowego i kości krzyżowej. l4l5 masywna tylna szrokopodstawna centralna przepuklina jadra miazdzystego wyraznie uciskajaca worek oponowy oraz calkowicie zamykajce zachyłki boczne. korzonki rdzeniowe ucisniete. otwory miedzykregowe wolne. l34- l4 tez nie ciekawie.. BARDZO PROSZE O POMOC ?? JAKAS RADE ? IDZIE TO WYLECZYC???? NAPISAŁ BYM WIECEJ O MOJEJ KONTUZJI ALE TU JESTTYLKO 500 ZNAKÓW. :( MAM NADZIEJE ZE KTOS POMOZE. JAKOS ZARADZI. JESTEM ZIELONY NA TYM FORUM.

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na zaawansowane zmiany w obrębie lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Wynik badania powinien ocenić specjalista neurochirurg. Być może konieczna będzie operacja. Do poradni neurochirurgicznej w ramach NFZ konieczne jest skierowanie.