Mdłości i zawroty głowy a staranie się o dziecko

Od kilku miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Ostatnia miesiączka ( 2 tygodnie temu) była dość dziwna, trwała dłużejj bo 5 dni, ale w pierwszym dniu była dość mocna, a później tylko plamienie. Obecnie mam powiększone i bolące piersi, często oddaje mocz, mam mdłości i zawroty głowy. Czy mogę być w ciąży? Przy pierwszej ciązy test był negatywny, dlatego nie wiem czy go wogóle robić.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie zamieszczonego opisu stwierdzić czy jest Pani w ciąży. W tym celu proszę wykonać test ciążowy, skonsultować się ze specjalistą ginekologiem lub wykonać badanie poziomu beta-hCG z krwi.