Mechaniczne otarcia przy żołędzi

Witam , mam problem z napletkiem mianowicie napletek od strony wewnętrznej jest zaczerwieniony , żołądź trochę przy wędzidełku czuje ból przy dotknięciu a stało mi się to po ostatnim stosunku oczywiście seks z prezerwatywą , podejrzewam obtarcia mechaniczne napletka przy żołędzi , przed stosunkiem nie było A już w czasie bolało , jak to szybko wyleczyć ? Co stosować , co zrobić ? Z góry dziękuje za odpowiedzi
Aleksander Ropielewski

Bez oceny stanu miejscowego nie potrafię udzielić jednoznacznej odpowiedzi odnośnie przyczyny dolegliwości i właściwego postępowania. Jeżeli jest to mechaniczne podrażnienie wystarczy unikać mechanicznych urazów penisa, a naskórek wygoi się samoczynnie.