Migotanie po wszczepieniu zastawki mechanicznej

Mam37 lat.Od 12 lat tykam ,mam wszczepioną zastawkę mechaniczną .Przez ok 7 lat po wszczepieniu nie migotałam..Migotania zaczęły się na początku 3 razy w roku ...a póżniej nawet co tydzień .Kończyło się umiarawianiem farmalogicznie co póżniej nie pomagało ,następnie poprzez kardiowersje. co z czasem też pzstało pomagać. Teraz migocze różnie w miesiącu 3-4 razy. Jestem umówiona na wizytę do Poradni w Bydgoszczy do dr. Krupy. Proszę napisać czy w moim przypadku ablacja jest możliwa.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sądzę że jest możliwa, szczególnie z uwagi na nieskuteczność farmakoterapii.
Pozdrawiam