Migotanie przedsionków i ubytek w sercu a możliwe następstwa

Witam,mój chłopak ma 19 lat i od 4 lat ma problemy z sercem.Ostatnio wynikło że ma migotanie przedsionków serca. Lekarze nie wiedzą co robić bo ma on już słaby organizm i serce.Miał on też dziurke w sercu która teraz już jest bardzo mała. Proszę o pomoc..bardzo się o niego martwię

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, rozumiem Pani obawy, jednakże nie mogę pomoc bez poznania historii choroby oraz dotychczasowych wyników badan. Prosze jednak udac sie na konsultacje kardiologiczna. Pozdrawiam