Możliwość ciąży przy stykaniu się narządów płciowych

Witam chciałbym zapytać o pewną rzecz , otóż chcę się dowiedzieć czy kiedy dziewczyna z chłopakiem mają ubrania na sobie ale lekko zsunięte tak że odkrywają części intymne, po czym gdy chłopak dostanie wytrysku ale nie dokonał tego w partnerce , po prostu stykały się narządy podczas intymnych igraszek, więc chciałem zapytać jaka jest szansa na ciąże w takim przypadku. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam. Szansa na zajście w ciążę e takim przypadku jest minimalna i w zasadzie czysto teoretyczna, nie można jednak wykluczyć takiego ryzyka.