Możliwy rozrost do światła w opisie USG piersi
Witam.Mam niewielkiego guzka w prawej piersi.W opisie USG lekarz napisał:"możliwy rozrost do światła".Co to oznacza?

KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Oznacza to możliwe wnikanie guza do przewodu mlekowego.