Nacięcie krocza podczas porodu a naciągnięta skóra wokół odbytu

Witam, Zwracam się do Państwa z wstydliwym tematem. Rok temu urodziłam syna. Poród zakończył się nacięciem krocza i kleszczami. Teraz zmagam się rozciągniętą skórą wokół odbytu, tworzy fałdki. Nie boli, nie piecze, nie krwawi. W promieniu ok 5 cm jest ciemniejsza i wyraźnie utraciła jędrność. Na samym odbycie (jest rozciągnięty) mam mały guzik. Częściej zmieniam wkładki hig, bo trudniej utrzymać stan hig. To wpływa też na sex. Do kogo się zwrócić? Z jakich zabiegów skorzystać?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzięć.