Nadciśnienie II stopnia, migotanie przedsionków i stan po implantacji rozrusznika

Mam pytanie odnośnie choroby mojej mamy, 83 lata. Jest pod opieką kardiologa. Rozpoznanie: nadciśnienie II st.wg ESC, migotanie przedsionków z blokiem AV 3 st. i zastępczy rytm komorowy, stan po inplantacji rozrusznika, miażdżyca, choroba niedokrwienna,niewydolność krąż. NYHA II,encefalopatia. Wyniki niektórych badań: D-dimery 854 [0-500], NT-proBNP 2210 [0-624], nieznacznie podwyższone- RBC,HGB,HCT, cholesterol; kreatynina 105[44-080], mocznik 11,6[2,5-8,3]. Niedomykalność zastawek II st.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jakie jest pytanie? Pani mam jest obciążony kardiologiczne, musi pozostawać pod opieką kardiologa i przestrzegać zaleceń. Przedstawione wyniki badań wynikaja z powyższych chorób.
Pozdrawiam