Nadżerka a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Dzien dobry bylam na badaniu i stwierdzono u mnie nadzerke i polipy lekarz kazał zarzywać mi przez 6miesięcy tabletki antykoncepcyjne żeby pozbyć się polipów od tego czasu co zażywam tabletki czyli 3 tygodnie mam gęste brązowe wydzieliny z pochwy czym jest to spowodowane ? Mam się niepokoić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić dalsze postępowanie. Być może dawka hormonów jest zbyt duża.