Napinanie brzucha w 33. tygodniu ciąży

Witam. Jestem dokładnie w 33 tygodniu ciąży i od wczoraj często napina mi się brzuch. Czasem czuje przy tym tylko dyskomfort, a czasem lekki ból jak na miesiączkę. Żadnych innych objawów nie mam. Czy w tym tygodniu jest to normalne czy lepiej wybrac się do lekarza?

Lek. Katarzyna Szymczak

Raczej to normalne objawy w zaawansowanej ciąży, w razie nasilenia dolegliwości, sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam