Narośl pojawiająca się na penisie

Dzień Dobry Ostatnio na penisie wyskoczyła mi pryszczo podobna narośl która boli gdy się ją naciska. Dodatkowo w okolicach jąder (Blisko nóg) gdy naciskam to odczuwam lekki ból. Czy jest to coś czym mam się niepokoić?
Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowny Panie, konieczna jest konsultacja z dermatologiem - wenerologiem, ktory po zbadaniu wskaże dalsze postepowanie. Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, zalecam wizyte u dermatologa/ wenerologia badz urologa celem kontroli. Pozdrawiam