Nerwica a stwardnienie rozsiane u 23-latka

Czy takie objawy jak, zawroty głowy (lekkie) bynajmniej wrażenie zawrotów, uczucia ze się upada, mrowienie lekkie w nogach rekach głowie(jak się dotknę lub wstanę ustępują), słabe nogi, czasem piski w uszach (2-3 s i przechodzi) , ciarki najczęściej na głowie, sztywność karku, mogą oznaczać SM? Przeszedłem 2 ablacje 3-4 mc temu i teraz próbuje wrócić no normalności ale strach mi nie pozwala. cały czas boje się ze mam SM(możliwe ze mam jakaś nerwice badania krwi/moczu usg brzucha rtg klatki są ok

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, proszę udać się do neurologa, który po zebraniu dokładnego wywiadu i wykonaniu odpowiednich badań diagnostycznych będzie mógł postawić diagnozę. Pozdrawiam.