Czy moje objawy sugerują stwardnienie rozsiane?

Mam 26 lat, drętwieją mi ręce, bolą nogi i mocne bóle głowy które powodują światłowstręt, roeniez pojawił się ból prawej gałki ocznej. Proszę o interpretację: W istocie białej podkorowej półkul mózgu są obecne nieliczne drobne ogniska podwyższonego sygnału w obrazach T2 - więcej o stronie L, niespecyficzne, demielinizacyjne: naczyniopochodne-niedokrwienne do różnicowania ze zmianami na innym tle. Czy jest możliwe że to stwardnienie rozsiane? Mam się czym martwić ?

Witam! Wskazane przeprowadzenie dalszych badań wyjaśniających (diagnostyka różnicowa), najlepiej w ramach Oddziału Neurologicznego: płyn mózgowo-rdzeniowy, wzrokowe potencjały wywołane, EEG. Podobne objawy mogą występować w różnych sytuacjach i schorzeniach, a psychika nam podpowiada, że należy zacząć od najgroźniejszych. Pojawia się lęk i obniżenie nastroju, zagrożenie. A sprawa może być wręcz błaha. Powodzenia W. Łuczkowski.