Nie umiem śpiewać niskich i wysokich dźwięków po zapaleniu płuc

Witam.Około 6 lat temu miałam zapalenie płuc i zapalenie kratki plus gorączka,niestety wtedy miałam też konkurs związany ze śpiewem,podczas spiewania miałam bardzo ochrypnięty głos,i od tamtego czasu mam wrażenie że nie umiem spiewać ani niskich ani wysokich dzwieków . Czy mogło się na stałe coś stać ze strunami głosowymi? Czy zaleciliby Państwo wizytę u foniatry?Dziękuję z góry za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u laryngologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.