Niedoczynność tarczycy a senność i zaburzenia miesiączki

Witam, mam 20 lat, niedoczynność tarczycy i nerwice. Ostatnimi czasy mogę spać całą dobę, nie mogę się na niczym skupić, bardzo szybko się męczę. Dodam że moje cisnienie od paru dni wynosi okolo 106/66, puls okolo 70. Spóźnia mi się również okres,ktory zawsze dostawałam jak w zegarku. Badania krwi wyszły idealnie-tarczycowe,morfologia,crp,glukoza,mocznik,żelazo. Dodam jeszcze ze jestem osobą większą - 171cm i 68kg. Proszę o rady, co może mi dolegac? Czy mogą to byc objawy ppsychosomatyczne

Witam,
to może być objaw zmęczenia,który wiąże się ze zmianą pór roku,więc najleiej,gdy lekarz prowadzący postawi diagnozę i zaproponuje sposób leczenia.

Niezależnie od tego, czy to, że ma Pani nerwicę odnosi się Pani do diagnozy lekarza bądź psychologa, czy do Pani własnych odczuć, warto żeby skontaktowała się Pani z psychologiem / psychoterapeutą i po rozmawiała o swojej sytuacji, emocjach, jakich Pani doświadcza, tym, jak sobie Pani z tym radzić. Tylko po konsultacjach możliwe będzie postawienie diagnozy, czy to co.się z Panią dzieje, ma podłoże psycholosomatyczne.