Niedomykalność zastawki aortalnej i arytmia nadkomorowa

Witam, od 4 lat jestem świadom tego że posiadam niedomykalność zastawki aortalnej I i II stopnia oraz mam arytmię nadkomorową. Odkąd wiem o swoich wadach to co pół roku chodzę na kontrolę i nie powiększyły się one ani trochę. Nie odczuwam żadnego bólu w sercu ani nie przyjmuję żadnych leków. Stąd moje pytanie: czy mogę przyjmować BCAA jeżeli chcę wspomóc trochę swój wysiłek na siłowni czy jednak mogłoby mi to zaszkodzić? Dziękuję z góry za odpowiedź i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie zaleca się tego typu preparatów. Po za tym w chorobach serca siłownia nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem. Proponuje rower/basen/marsz.