Nieobecne ketony w moczu, klarowna przejrzystość moczu

Witam serdecznie proszę o pomoc! od 1,5 msc chodzę do lekarza rodzinnego z moja 15 letnia córką ciągle zle wychodzą jej badania krwi i moczu Wynik badania moczu: przejrzystość-klarowny kolor moczu - ciemno żółty Glukoza bilurbina ketony -nieobecne ph 5,5 Ciężar właściwy 1,035 Białko 0,024 Kwas askorbinowy - obecny(++ pasma śluzu dość liczne nablonki plaskie - pojedyńcze martwie sie strasznie corkę bolą stawy cały czas by spala wypadaja jej wlosy jest bardzo blada. juz nie wiemy co robic.
Piotr Pilarski

Sugeruję udać się do pediatry. Możliwe, że konieczna będzie diagnostyka w szpitalu. Bez zbadania nie jestem w stanie nic więcej doradzić.

Pozdrawiam.