Nieprzyjemny zapach łechtaczki a stosowanie żelu intymnego lub prezerwatyw

Witam od dawna mam brzydki zapach na łechtaczce, pochwa nie ma zapachu. Ginekolog nie widzi infekcji. Pojawia się on najczęściej po stosunku i trwa przez długi czas. Czy może być to od żelu intymnego lub prezerwatyw? Dodam że oby dwoje z partnerem dbamy o higienę partner też ma brzydki zapach pod napletkiem. U niego lekarznic nie wykrył.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nieprzyjemny zapach może być spowodowany stosowaniem nieodpowiednich kosmetyków nawilżających. Nie można wykluczyć niewłaściwej higieny. W razie wątpliwości konieczna będzie ponowna wizyta u lekarza.