Nieżyt nosa i ropna wydzielina

Witam,moim problemem jest nos.Od połowy czerwca dokładnie od 4-7 tu przerwa17-19 przerwa i 25-3 Lipiecw tych podanych dniach swędzi okropnie w środku,jedna albo druga zatoka jest zatkana,kicham jak tylko zaswędzi,w nosie sucha ropna wydzielina ktorą wyciągam z małymi kawałeczkami krwi,rano spływa z nosa też ropa gęsta którą wypluwam,dzieje sie to rano a po południu tylko zatkany nos,swędzi,i ta sucha ropa obklejona na sciankach nosa w srodku.Psikam Otrivin,nigdy nie maiałam allergi

Odstaw Otrivin przede wszystkim- te krople możemy stosować tylko kilka dni.

Konieczne jest rozrzedzenie tej wydzieliny i lek przeciwzapalny do nosa po postacią sterydu w sprayu.

Konieczne badanie laryngologiczne.