Niskie ciśnienie i niski puls u 24-latki

Witam mam 24 lata od tygodnia nie pale, tylko e papierosy, od dwuch tygodni biore leki na depresje sertraline 50mg. 9D kilku dni moje cisnienie jest 110/60 a puls w granicach 50 - 70 . Wiec moje pytanie to co mogloby byc przyczyna bylam u lekarza pierwszego kontaktu i powiedzial ze jest ok. Badania krwi tez wpozadku. Wiec co spowodowalo takie cisnienie i puls. Prosze o odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Przy braku objawów podmiotowych (czyli dolegliwości zgłaszane przez Panią) nie ma powodu aby uważać, że coś jest nie tak. Pani ciśnienie jest w normie a puls prawidłowy.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Lek. Marta Gryszkiewicz

Uprawia Pani jakis sport?Regularna aktywność fizyczna przyczynia się do obniżenia ciśnienia i tętna w spoczynku. W/w wartości mieszczą się w granicach normy.