Nocne wstawanie na mleko u 7-miesięcznego dziecka

Moj synek ma 7,5 mieisca.Regularnie wstaje w nocy na mleko modyfikowane.Jego jadlospis: 5-6 rano wstaje na mleko, pozniej dalej idzie spac. 9-9:30 sniadanko podaje mu kaszke na mleku, specjalna na sniadanie.O godz 13 dostaje duzy sloik owocow i o godz 17 dostaje obiadek.Kolacja o 20:30 tj.kaszka na wode.Jak go doluczyc nocnego wstawania?Natomias 2 problem jest taki,ze Antos w ogole nie chce pic.Probowalam mu juz dawac wszystko i w roznych naczyniach.Czy to normalne?Antek rozwija sie ksiazkowo.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna będzie wizyta u lekarza pediatry, który oceni czy brak przyjmowania płynów nie jest spowodowany chorobą.