O czym może świadczyć powiększony otwór odbytowy?

Witam O czym może świadczyć powiększony otwór odbytowy?Czy mogą to byc problemy trawienne a w konsekwencji wydalanie?Ostatnio czesto się stresuje wiec sprzyja to zaparciom.Czy ma to jakis zwiazek.Dodam ze mam 25 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

w jaki sposób jest powiększony? proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. być może to początek hemoroidów.