O czym świadczą przewlekłe dolegliwości układu pokarmowego?

Witam, mam 20 lat i wiele dolegliwości przewlekłych. Jednym z nich są problemy z układem pokarmowym (zgaga, cuchnące gazy, bóle brzucha), do tego również arytmia i kłucie w sercu, głównie przy zasypianiu. Leczyłam się również u laryngologa z powodu przewlekłego kataru i bólu gardła. Jakie powinnam wykonać badania i do jakiego specjalisty się udać?

Lek. Tomasz Budlewski

Najpierw do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie