O czym świadczą wyniki badań krwi przy podejrzeniu choroby autoimunologicznej?

Witam. Mam 38 lat miewam objawy romatoidalnego zapalenia stawów oraz podejrzenie choroby autoimulogicznej. moje wyniki wyglądają następująco ob wynik15 max 15,crp<1 przy <5, RF <10 przy <15,,glukoza86,30 przy 50-99,kteatynina0,63 przy o,9, e GFR. >60 przy 90 cholesterol 247, cholesterol hdl 84,50 cholesterol ldl 139, trójglicerydy 113.jak można interpretować takie wyniki.

Trudno powiedzieć co pani ma na myśli pisząc, że miewa pani objawy RZS. Powyższe wyniki badań nie sugerują RZS, a tym bardziej inne zaburzenia autoimmunologiczne. Dużo zależy jednak od dolegliwości i badania fizykalnego. Proszę więc rozmawiać osobiście z lekarzem specjalistą.