O czym świadczy bolesność w boku u kobiety w ciąży?

Dziendobry boli mnie bardzo w lewym boku na wysokości żeber dodam że jestem w ciąży w 29 tyg USG wyszło mi wszystko wporzadku nerki i inne narządy w prawidłowych wymiarach . Ból jest najbardziej nasilony w godzinach popołudniowych od ok. 16 stej . Byłam w szpitalu powiedzieli że to może być skutek za szybkiego tempa dziś cały dzień przespałam obudzilam się o 17 stej i znów ten okropny ból . Niewiem co to może być czy to groźne dodam że dziś cały dzień mialam tętno ok 110

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa i ocena . Sadze ze warto udac się na izbę przyjęć lub sor