Obecność grzybów Candida a biorezonans

Mam pytanie robiłam ostatnio testy i wyszły mi dodatnie na mleko metodą biorezonansu czy to dobry sposób leczenia tą metodą?i czy kwas mlekowy w płynie do higieny intymnej ma coś wspólnego z mlekiem ?bo mnie co jakiś czas swędzi?drożdżaków nie mam bo ginekolog mi sprawdzał?miałam te grzyby candida ale wczoraj się odczulałam na to czy to pomoże i po jakim czasie?dziękuję i proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udac się do lekarza prowadzącego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedziec.

Aleksander Ropielewski

Odczulanie może pomóc w przypadku alergii na spory grzybów, a nie na infekcję. Pałeczki kwasu mlekowego występują w mleku i poprzez swoją bioaktywność produkują kwas mlekowy. Biorezonans nie jest uznaną przez medycynę tradycyjną metodą leczniczą.