Obfita wydzielina z pochwy przy stosunku

witam mam 30 lat i moj problem polega tym ze podczas stosunku wydzielam z pochwy bardzo duzo plynow az musimy przerywac sex bo doslownie robi sie kaluza i jest to bardzo niekomoprtowa sytuacja co zrobic zeby to zmienic czy to moga byc objawy jakies choroby

Dzień dobry!

Ilość wydzieliny intymnej kobiety jest indywidualna i często nawet bardzo duża ilość jest po prostu naturalna, właściwa dla tej konkretnej kobiety. Być może jest to nie tylko wydzielina z pochwy, ale także tzw. kobiecy wytrysk z cewki moczowej?

Pozdrawiam!

Proponuję zacząć od lekarza ginekologa, choć najlepiej, jak trafiłaby Pani do lekarza ginekologa-seksuologa.(seksuologię lekarska studiują głównie lekarze psychiatrzy oraz ginekolodzy).
Pozdrawiam. JW, Poznań.