Obfite krwawienia po porodzie u 26-latki

Witam.moja zona 4 tygodnie po porodzie dostala obfitych krwawien podczas niektorych wyproznien.krew jest ciemna dodatkowo ma czasem kolki.co moze byc przyczyna?

Witam. Takie objawy mogą wiązać się z wahaniami poziomu hormonów. Równowaga hormonalna po porodzie w pełni stabilizuje się bowiem dopiero około 6 tygodni po porodzie. Niezbędna jest pełna ocena ginekologiczna.