Objawy ciąży przed oczekiwanym okresem

Czy istnieja jakies objawy ciazy przed okresem? 24-25 dzien cyklu mam i czuje uczucie goraca w jajniku z ktorego byla owulacja. Czy to jest objaw ciazy? Zaraz po owulacji tak przypuszczam bo 16 dnia cyklu czulam klucie w jajniku i podbrzuszu. Od tego tez momentu mam pelniejsze i ciezsze piersi tak jak zwykle przed okresem. Mam 28-30 dniowe cykle. Seks byl 24.02, 26.02, 01.03. Jakie sa szanse na ciaze?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że około 10-15 %. W razie braku wystąpienia miesiączki proponuję wykonać badanie beta hcg z krwi i następnie udać się do ginekologa.