Objawy infekcji pochwy u dziecka

Moja 3,5 letnia córka ma dość nieprzyjemny zapach z pochwy, skarży się również na ból i pieczenie przy oddawaniu moczu. Pochwa przy wejściu jest dość zaczerwieniona. Co można z tym zrobić u tak małego dziecka? Słyszałam, że jest na to jakaś maść.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,
Dolegliwości mogą świadczyć o stanie zapalnym pochwy oraz układu moczowego. Powinna Pani udać się z dzieckiem na wizytę do pediatry. Nie jest wskazane stosowanie leków na własną rękę.
Pozdrawiam