Obliczanie szacunkowego poziomu LDL

Mam poziom cholesterolu całkowity5,56mg Hdl 1,21 Ldl3,59 Tróglicerydy 1,68.Czy możliwe jest aby Ldl przy takich wartościach ogolnych cholesterolu byl możliwy .Obliczam wedlug wzoru matematycznego i coś mi się nie zgadza .Proszę o odpowiedż jak mogę obliczyć szacunkowo poziom Ldl.
Lek. Tomasz Budlewski

Możliwy jest taki wynik. Wzór Friedewalda nie ma znaczenia w interpretacji wyników.