Obumarły zarodek w 6. tygodniu ciąży a brązowa wydzielina i pieczenie podczas oddawania moczu

Witam, mam takie zmartwienie bylam u lekarza tydzien temu I okazalo sie ze zarodek obumarl to byl 6 tydzien ciazy, od tamtej pory mam wydzieline caly czas taka brazowa ale bez bolu brzucha, kiedy moze sie pojawic poronienie ? A dodam jeszcze ze od dwoch dni bardzo mnie piecze przy oddawaniu moczu I czy moge w tej sytuacji brac furaginum na ten stan zapalny? Prosze o odpowiedz

Szanowna Pani!

Trudno przewidzieć kiedy może pojawić się poronienie,niemniej jednak jeżeli za kilka dni się nie zacznie,powinna Pani ponownie udać się do ginekologa.Zbyt długie noszenie w sobie martwych tkanek może być dla Pani niebezpieczne.
Może Pani spokojnie wziąć furagin-dawka lecznicza to 3xpo 2tabletki dziennie.Proszę pamiętać o zakwaszaniu moczu-proszę wziąć Żurawit 3x1 tabl lub vit.C 1000mg 1x dziennie.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka