Ochrona antykoncepcyjna w przerwie po pierwszym opakowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam, dopiero rozpoczęłam stosowanie doustnej antykoncepcji i czy po skończeniu pierwszego blistra, (podczas pierwszej przerwy między jednym blistrem a drugim) ochrona przed zajściem w ciążę jest już pełna?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli będzie Pani regularnie przyjmować tabletki do końca opakowania, to jest Pani w pełni zabezpieczona przed zajściem w ciążę.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski