Ochrona przed ciążą a kolejne opakowanie tabletek

Witam. Od ponad pół roku biorę tabletki antykoncepcyjne. Tydzień temu we wtorek zapomniałam wziąć tabletkę o godz 16.30 i wzięłam ja w środę o godz 3.48 nad ranem, Czyli minęło troszkę ponad 11 godzin. Był to mój 3 tydzień przyjmowania tabletek. Dziś powinnam zrobić 7 dniowa przerwę ale mam dylemat czy nie wziąć od razu następnego opakowania. Minęło sporo czasu i nie wiem czy nadal jestem w pełni bezpieczna czy lepiej dla pewności wziąć kolejne opakowanie, Z góry dziękuję za odp i pozdrawiam,

Witam! W opisanej sytuacji nie było potrzeby eliminowania 7-dniowej przerwy. Jeśli jednak wybrała Pani inaczej, nie powinno to wpłynąć na Pani organizm w żaden negatywny sposób.