Odczucie chłodu w klatce piersiowej

Witam! Mam 53 lata jestem po dwóch zawałach, na wiosnę zdiagnozowano u mnie nie do końca infekcyjna astmę oskrzelową, późniejsze badania spirometrii wysiłkowej to wykluczyły. Obecnie odczuwam w ustach suchość silny chłód jak również uczucie silnego chłodu w klatce piersiowej po prawej stronie połączone z uczuciem kłucia igiełek lodowych. Czasami jest mi zimno, ale nie mam gorączki. Do tego dochodzą dziwne bóle głowy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są bardzo niespecyficzne. Może być to wynik zarówno infekcji, schorzeń układu oddechowego jak i patologii sercowo-naczyniowych. Sugeruję ocenę lekarza POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.