Odczuwanie bólu w podbrzuszu i bólu pleców

Witam, od kilku dni odczuwam bóle w podbrzuszu i dole pleców. Momentami bardzo silne, nie mogę leżeć, nie mogę spać. 5 miesięcy temu byłam u ginekologa i wszystko było ok, cytologia dobra, robiłam teraz podstawowe badania, OB, CRP też w normie. Czy ten ból może być czymś poważnym? Wybieram się do ginekologa ponownie, ale czy w tak krótkim czasie 5 miesięcy mogło się podziać coś niedobrego co daje momentami taki silny ból? Proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się także do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.