Odczuwanie skurczu od przepony do gardła
Witam, chciałbym się dowiedzieć czym może być spowodowany objaw który jest strasznie nieprzyjemny i wzbudza we mnie straszny lęk a mianowicie bardzo często odczuwam sekundowy pulsujący skurcz od przepony aż do gardła jest to bardzo nieprzyjemne uczucie tak jakby w chwili tego "ataku" uciekało ze mnie życie. Po tym ataku czuję dziwny ścisk w żołądku i niepokój. Badania jakie miałem to: ECHO Serca, EKG, USG jamy brzusznej, gastroskopia (brak helicobacter) i wszystkie wyszły OK.

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Witam.
Jeżeli badania obrazowe nie wykazały nieprawidłowości objawy mogą być spowodowane czynnikami psychicznymi, dlatego proponuję udać się do psychiatry lub psychologa