Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych i prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Mam pytanie. Skonczykam brac tabletki antykoncepcyjne.. dnia 3listopada dostalam miesiaczke z powodu odstawienia.. ale opakowanie bralam do konca. Nastepnie w sobote powinnam rozpoczaac nowa paczke lecz z niej zrezygnowalam.. i w niedziele sie kochalam z partnerem.. powinnam juz wziac wtedy druga tabletke.. czy jest prawdopodobienstwo ciazy... byloby cudownie...

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, prawdopodobieństwo ciąży istnieje. jednak, nie da się przez internet powiedzieć, czy jest Pani w ciąży, czy nie. Proszę wykonać test ciążowy po upływie około dwóch tygodniu od czasu stosunku, a jeśli wyjdzie pozytywny skonsultować się z ginekologiem.Pozdrawiam