Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych w połowie opakowania a ryzyko ciąży

Witam czy mogę być w ciąży jeżeli 3 dni temu w połowie opakowania odstawiłam tabletki, w tych dniach kilkakrotnie współżyłam. Natomiast czwartego dnia dostałam plamienia, bo krwawieniem tego nie mogę nazwać jest ono barwy brązowej tak jak to bywa pod koniec miesiączki. Co to może oznaczać ?

Milena Lubowicz

Oczywiście ciąży nie można wykluczyć skoro odstawiła Pani tabletki antykoncepcyjne. Proponuję wykonać test ciążowy około 14 dni po stosunku.
Pozdrawiam