Omyłkowe opuszczenie jednej tabletki antykoncepcyjnej Daylette

Witam. Przytrafil mi sie problem I nie wiem co powinnam z tym zrobic. Od 2 lat przyjmuje tabletki daylette. Dzisiaj zorientowalam sie ze powinnam wziac wieczorem 17 tabletke a na blistrze na dzis jest 16 wiec nieswiadomie nie wiem kiedy nie wzielam tabletki ale bralam tak jakbym nie zapomniala nie wiem co teraz jestem o tabletke do tylu. Prosze o szybka odpowiedz Marta

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wszystko zależy od tego kiedy została pominięta tabletka. Jeśli nie można tego ustalić to należy liczyć się z możliwością zmniejszenia ochrony przed ciążą. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.