Operacja tarczycy a wyjazd do Egiptu

Witam jestem po operacji tarczycy w zwiazku z czym mam pytanie planuje wyjazd do egiptu czy to mi nie zaszkodzi i czy woda w morzu nie podrazni strun glosowych bo podczas nurkowania co bardzo lubie zawsze wpadnie do gardla .pozdrawiam
Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do endokrynologa, jeżeli leki są oodpowiednio ustawione to raczej nie ma przeciwwskazan.